Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду GUESS

Image

Найнадійніші послуги з ремонту GUESS в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонту сонцезахисних окулярів GUESS з використанням новітніх технологій. Ми можемо зробити все, від відновлення петлі до ремонту моста, від зварювання дужок до повторного прикріплення та заміни носової накладки. Ми використовуємо лазерне зварювання для ремонту зламаних частин оправи окулярів. Зателефонуйте нам за номером 068-687-59-09 для отримання додаткової інформації.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів рамки:

  • Ободкова
  • Напівободкова
  • Безободкова

І є невелика кількість матеріалів для оправи, які використовуються для виготовлення окулярів:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)

Про сонцезахисні окуляри Guess

З 1981 року GUESS є провідним брендом у індустрії моди. Бренд відомий виробництвом високоякісного одягу та модних аксесуарів, таких як окуляри, годинники, прикраси, парфумерія, сумки та взуття. Якщо говорити про окуляри GUESS, то вони відрізняються модним стилем та позачасовим дизайном. Доступні гарні оправи, які додадуть сучасний штрих як чоловічому, так і жіночому образу.

Ми можемо виконати ремонт дизайнерських окулярів всіх марок, включаючи ремонт сонцезахисних окулярів GUESS. Якщо ваша оправа металева, ми можемо її полагодити! Якщо ваші дизайнерські оправи зроблені із пластику, ми можемо полагодити металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

У більшості випадків швидше та ефективніше віддати окуляри у професійний лазерний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати лазерний ремонт.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів GUESS

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00