Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду CARRERA

Image

Найнадійніші послуги з ремонту CARRERA в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонт сонцезахисних окулярів CARRERA з використанням новітніх технологій. Ми можемо зробити все, від ремонту зламаної перемички до відновлення шарніра, повторного прикріплення та заміни носових упорів. Ремонт буде чітким та чистим, майже невидимим неозброєним оком.

Про бренд

CARRERA – один із найпопулярніших брендів окулярів у світі. Багато знаменитостей носять окуляри CARRERA у різних стилях на особливих заходах.

Окуляри CARRERA поставляються з багатошаровими лінзами та градієнтними кольорами, що робить їх унікальними серед інших брендів. Компанія відома тим, що розробляє окуляри, які надають власникам ретрообразу.

Натхненні культурою автоперегонів, особливо небезпечною за своєю суттю гонкою Carrera Panamerica, окуляри CARRERA є стильними, функціональними сонцезахисними окулярами та окулярами для активного способу життя.

Компанія CARRERA, заснована у 1956 році Вільгельмом Ангером, розробляла та виробляла високоякісні окуляри, гірськолижні окуляри та захисне спорядження.

Компанія Anger розробила та запатентувала революційний матеріал Optil. Термозміцнений пластик, що важить на 20% менше стандартного ацетату.

Чому вашій оправі Carrera буде потрібно ремонт?

Якщо ви ведете спосіб життя, використовуючи окуляри CARRERA щодня, є ймовірність, що час від часу вам знадобиться ремонт окулярів. На щастя, у нас є багаторічний досвід, щоб зробити ремонт сонцезахисних окулярів та окулярів для зору CARRERA.

Наша технологія забезпечить вам практично безшовний ремонт, і ваші окуляри CARRERA будуть виглядати як нові.

Не соромтеся дзвонити нам за номером 068-687-59-09 для отримання додаткової інформації.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів CARRERA

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00