Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Dolce & Gabbana

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Dolce & Gabbana в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Dolce & Gabbana з використанням передових технологій. Ми можемо зробити все, від відновлення шарніра до ремонту моста, повторного прикріплення та заміни носового упору.

Ми використовуємо лазерне зварювання для ремонту зламаних частин окулярів D&G. Ремонт буде практично непомітний неозброєним оком.

Про сонцезахисні окуляри Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana - один із найвідоміших модних брендів Італії. Заснована Доменіко Дольче та Стефано Габбана, їхня репутація «зірки виглядають як зірки» ставить їх на перше місце в списку найбажаніших дизайнерів Голлівуду.

Їхній одяг носять Мадонна, Кайлі Міноуг, Моніка Белуччі, Аюмі Хамасакі та інші знаменитості.

Торгові марки бренду варіюються від еклектичних до екстравагантних. Насичені анімалістичні принти, костюми в тонку смужку, пальто з неймовірними принтами та вишивкою та чорний колір.

Крім одягу, Dolce & Gabbana також випускає лінію непідвладних часу та розкішних окулярів. D&G використовує високоякісні матеріали та здійснює суворий контроль при виготовленні своїх оправ.

Компанія орієнтується на те, щоб радувати покупців найкращими продуктами за комфортом та дизайном. Сонцезахисні окуляри Dolce&Gabbana лідирують на ринку. Ви можете підібрати пару за формою обличчя.

За останні десять років ми відремонтували безліч пар окулярів Dolce & Gabbana, шарнірів сонцезахисних окулярів та носоупорів.

Ремонт часто простіше та швидше, ніж знайти оригінальну деталь для ваших старих окулярів Dolce & Gabbana.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів: ободкова, напівободкова і безободкова. Крім того, для виготовлення окулярів використовується невелика кількість матеріалів оправи: метал (включаючи титан), пластик (включаючи композит). Якщо ваші оправи зроблені з металу, ми можемо їх відремонтувати! Якщо ваші дизайнерські оправи виготовлені із пластику, ми можемо відремонтувати металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Що ми робимо під час ремонту окулярів Dolce & Gabbana?

Ми можемо виконати ремонт дизайнерських окулярів усіх марок, включаючи окуляри вашої дизайнерської марки. Ремонт окулярів наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC, окуляри вашого дизайнерського бренду швидко ремонтуються із майже невидимим зварним швом. Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт. Всі окуляри для зору і сонцезахисні окуляри бувають різних форм і стилів, які відображають ваш особистий стиль.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Dolce & Gabbana

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00