Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду EMPORIO ARMANI

Image

Найнадійніші послуги з ремонту EMPORIO ARMANI в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Emporio Armani з використанням технології лазерного зварювання. Ми можемо відремонтувати всі металеві частини зламаних оправ ваших сонцезахисних окулярів. За допомогою лазерного зварювання ми можемо фіксувати каркаси з будь-яких матеріалів, таких як метал, напівметал, пластик. Ремонт буде чистим, безпечним та практично непомітним неозброєним оком.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів оправи:

  • Ободковий
  • Напівободковий
  • Безободковий

Крім того, для виготовлення окулярів є невелика кількість матеріалів для оправи:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)

Про бренд

Emporio - ще один відомий бренд групи Armani. Він виробляє готовий одяг відповідно до останніх тенденцій. Сонцезахисні окуляри Emporio Armani відрізняються модним дизайном та оригінальним стилем.

Ми можемо виконати ремонт дизайнерських окулярів усіх марок, включаючи ваші окуляри Emporio Armani. Якщо ваша оправа металева, ми можемо її полагодити! Якщо ваші дизайнерські оправи зроблені із пластику, ми можемо полагодити металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Ремонт окулярів – наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC, ваші окуляри Emporio Armani швидко ремонтуються з майже невидимим зварним швом. Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів EMPORIO ARMANI

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00