Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду GUCCI

Image

Найнадійніші послуги з ремонту GUCCI в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонт окулярів. Ми можемо відремонтувати всі металеві частини оправ ваших окулярів за допомогою лазерного зварювання. Ремонт буде чистим, безпечним та практично непомітним неозброєним оком.

Припустимо, ваші фірмові окуляри або сонцезахисні окуляри потребують ремонту. У цьому випадку FIXOPTIC може змусити їх виглядати і відчувати себе так само, як і того дня, коли ви їх купили.

Ми відремонтуємо ваші сонцезахисні окуляри Gucci з тією ж ретельністю та майстерністю, що й компанія при виготовленні окулярів.

Чому ви повинні ремонтувати сонцезахисні окуляри Gucci замість заміни?

  • Ремонт часто простіше та швидше, ніж знайти оригінальну деталь для вашої старої оправи.
  • Ремонт майже завжди дешевше заміни.

За останні десять років ми відремонтували багато пар окулярів та сонцезахисних окулярів. Від зламаних металевих оправ до нестандартних гвинтів та зірваних пружинних петель – у нас є досвід ремонту оправ ваших окулярів.

З моменту заснування компанії у 1920 році Gucci став іконою індустрії моди. Засновник Гуччіо Гуччі черпав натхнення в ексклюзивних готелях, в яких він працював у Парижі та Лондоні в молодості, захоплюючись дорогим багажем, принесеним гостями. Повернувшись у рідну Флоренцію, він відкрив свій перший магазин із продажу шкіряних виробів, відомих своєю чудовою майстерністю та стилем. З роками бренд Gucci розширився, пропонуючи одяг, годинники та прикраси.

Що Gucci пропонує своїм клієнтам?

Gucci привносить той самий рівень майстерності та стилю у свою лінію очок. Якщо ваші окуляри або сонцезахисні окуляри Gucci потребують ремонту, компанія FIXOPTIC допоможе вам зробити так, щоб вони виглядали і відчувалися так само, як у той день, коли ви їх купили. Важливо, щоб кожен ремонт, який ми робимо, чи то лазерне зварювання, чи повне відновлення петлі, виконувався з тією ж ретельністю та майстерністю, з якими були зроблені ваші окуляри Gucci.

За останні десять років ми відремонтували багато пар окулярів Gucci, шарнірів сонцезахисних окулярів та носоупорів. Ремонт часто простіше та швидше, ніж знайти оригінальну деталь для ваших старих окулярів Gucci.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів GUCCI

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00