Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Oakley

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Oakley в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонту сонцезахисних окулярів Oakley з використанням новітніх технологій. Ми використовуємо лазерне зварювання для виконання чистого та майже непомітного ремонту.

Про бренд

У 1975 році у уродженця Південної Каліфорнії Джима Джаннарда виникла ідея унікальної та революційної мотоциклетної рукоятки, яка працювала як жодна інша. Озброївшись інвестиціями у розмірі 300 доларів і працюючи у своєму гаражі, він почав продавати на змаганнях з мотокросу та перейшов до розробки рукавичок, захисного спорядження та окулярів як для мотокросу, так і для спільнот зимових видів спорту.

Черпаючи натхнення зі своєї лінійки захисних окулярів, вони почали продавати очки, орієнтовані на спорт, ще більше зміцнивши свої позиції як провідна компанія з виробництва спортивного обладнання.

Основна увага в дизайні сонцезахисних окулярів приділяється комфорту, стабільності та максимальному оптичному вирівнюванню. Таким чином вони ідеально підходять для того, щоб зробити ваш зір максимально чітким і точним. Лінзи захищені від пилу та вологи.

Що ми робимо?

Бренд є символом, що доповнює активний спосіб життя, що робить їх іноді схильні до пошкоджень. Для ремонту ваших окулярів Oakley, не соромтеся відправити їх у FIXOPTIC.

Ми можемо відремонтувати їх швидко та ефективно за допомогою наших сучасних технологій. Майстри з багаторічним досвідом відремонтують ваші окуляри і повернуть їх як нові.

За останні десять років ми відремонтували тисячі оправ, шарнірів сонцезахисних окулярів та носоупорів. Ремонт окулярів часто простіше і швидше, ніж знайти оригінальну деталь для вашої старої оправи.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Oakley

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00