Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Persol

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Persol в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонту сонцезахисних окулярів Persol з використанням новітніх технологій. Від відновлення шарніра до ремонту моста, ремонт дужок до повторного прикріплення та заміни носового упору, ми можемо виправити все. Ми використовуємо лазерне зварювання для ремонту зламаних частин оправ окулярів.

Про бренд

Persol - італійський бренд сонцезахисних окулярів, який виготовляє високоякісні та стильні оправи для окулярів. З 1917 року Persol створює окуляри для пілотів та спортивних водіїв. Наразі Persol славиться створенням міцних спортивних окулярів.

Сонцезахисні окуляри Persol також постачаються з фотохромними лінзами, що забезпечують захист від ультрафіолетового проміння протягом усього дня. Незалежно від того, чи ви є фанатом моди чи ні, окуляри Persol завжди доповнюють ваш зовнішній вигляд.

Що ми робимо під час ремонту сонцезахисних окулярів Persol?

Ми можемо виконати ремонт дизайнерських окулярів усіх марок, включаючи ремонт ваших окулярів Persol. Якщо ваша оправа металева, ми можемо її полагодити! Якщо ваша дизайнерська пластикова оправа, ми можемо відремонтувати металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Ремонт окулярів - наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC ваші окуляри Persol швидко ремонтуються з майже невидимим зварним швом. Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Persol

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00