Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Bottega Veneta

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Bottega Veneta в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Bottega Veneta з використанням найновіших технологій. Ми можемо відремонтувати усі металеві частини зламаної оправи сонцезахисних окулярів Bottega Veneta. Ми можемо зробити все, від відновлення шарніра до ремонту мосту, зварювання дужок, повторного прикріплення та заміни носової накладки. За допомогою лазерного зварювання ремонт буде чистим, безпечним та практично непомітним неозброєним оком. Ми можемо відремонтувати рами з будь-яких матеріалів, таких як метал, напівметал, пластик та дерево.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів оправи:

  • Ободкові
  • Напівободкові
  • Безободкові

Крім того, для виготовлення окулярів є невелика кількість матеріалів для оправи:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)
  • Деревина

Що ми робимо?

Ми можемо виконати ремонт дизайнерських окулярів усіх марок, включаючи ваші окуляри Bottega. Якщо ваша оправа металева, ми можемо її полагодити! Якщо ваші дизайнерські оправи зроблені із пластику чи дерева, ми можемо відремонтувати металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Ремонт окулярів – наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC, ваші окуляри Bottega швидко ремонтуються з майже невидимим зварним швом. Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Bottega Veneta

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00