Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Dior

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Dior в Україні

FIXOPTIC - найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Dior в Україні. Ми успішно відремонтували сотні оправ для Dior для окулярів для клієнтів по всій країні.

Як ми виконуємо ремонт сонцезахисних окулярів Dior?

Ми можемо відремонтувати всі бренди дизайнерських окулярів, включаючи ваші окуляри Dior. Якщо ваші оправи зроблені з металу, ми можемо їх відремонтувати!

Якщо ваші дизайнерські оправи виготовлені із пластику чи дерева, ми можемо полагодити металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Ремонт окулярів – наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC, ваші окуляри Dior швидко ремонтуються із майже невидимим зварним швом.

Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт.

Для отримання додаткової інформації про послуги з ремонту окулярів Dior ви можете зателефонувати нам за номером 068-687-59-09

Про Діор

Dior – один із провідних брендів сонцезахисних окулярів у світі. Оправи у формі авіаторів без перемичок носоупорів у тренді нового покоління.

Інноваційні дизайни Dior дозволяють власнику модно заявити про себе. Бренд завжди залишається затребуваним. Зручні та стильні оправи окулярів Dior доступні у металевому та пластиковому виконанні.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Dior

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00