Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Fendi

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Fendi в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Fendi з використанням найновіших технологій. Ми можемо відремонтувати практично всі деталі оправ ваших окулярів. Послуга включає відновлення шарніра, ремонт мосту, а також повторне кріплення і заміну носових упорів. Ми використовуємо лазерне зварювання для ремонту зламаних частин окулярів.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів оправи:

  • Ободкова
  • Напівободкова
  • Безободкова

І є невелика кількість матеріалів для оправи, які використовуються для виготовлення окулярів:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)
  • Деревина

Ми можемо виконати ремонт брендових окулярів всіх марок, включаючи ремонт сонцезахисних окулярів Fendi. Якщо ваша оправа металева, ми можемо їх полагодити!

Якщо ваші дизайнерські оправи зроблені із пластику чи дерева, ми можемо відремонтувати металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Про Фенді

Створений в 1925 Едоардо і Адель Фенді, Fendi з тих пір піднявся на вершину італійської модної сцени. Відомі своєю неперевершеною роботою з хутром та шкірою, моделі Fendi прикрашали подіуми та червоні килимові доріжки по всьому світу. Фактично колекція Fendi Fall/Winter 1967-68 років була сприйнята як революція; використання методів, що дозволяють зробити хутро більш легким та схожим на тканину.

За роки, що минули з першого запуску лейбла, Fendi розширила свій вплив у світі моди, випустивши лінії різних аксесуарів до свого одягу, у тому числі розкішні окуляри. Сонцезахисні окуляри та окуляри Fendi можуть стати основою будь-якого гардеробу, якщо їх правильно доглядати. Якщо будь-які ваші окуляри Fendi потребують ремонту, FIXOPTIC може легко виправити будь-які дефекти.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Fendi

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00