Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Hugo Boss

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Hugo Boss в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Hugo Boss з використанням передових технологій. Від відновлення шарніра до ремонту моста, повторного кріплення та заміни носової накладки ми можемо полагодити все.

Незважаючи на те, що існує безліч красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів, кількість варіацій стилю оправи невелика. Існує 3 типи стилів оправи:

  • Ободкова
  • Напівободкова
  • Безободкова

І є невелика кількість матеріалів для оправи, які використовуються для виготовлення окулярів:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)
  • Деревина

Про Хьюго Боса

Hugo Boss - один з найкращих дизайнерських брендів сонцезахисних окулярів, який виробляє класичні оправи найвищої якості. Фактично, бренд відомий культовими стилями та модою в індустрії окулярів.

Сонцезахисні окуляри доступні в широкому діапазоні кольорів та дизайнів. Класичні окуляри-авіатори, окуляри у стилі ретро та круглі окуляри Hugo Boss чудово доповнюють образ власника. З 1989 Hugo Boss створює високоякісні окуляри для чоловіків і жінок.

Як ми здійснюємо ремонт сонцезахисних окулярів Hugo Boss?

Ми можемо виконати ремонт брендових окулярів всіх марок, включаючи ваші окуляри Hugo Boss. Якщо ваша оправа металева, ми можемо їх полагодити! Якщо ваші дизайнерські оправи зроблені із пластику чи дерева, ми можемо відремонтувати металеві петлі та будь-які інші металеві деталі.

Ремонт окулярів – наша спеціалізація. Коли ви звертаєтесь до FIXOPTIC, ваші окуляри Hugo Boss швидко ремонтуються із майже невидимим зварним швом. Найчастіше швидше і ефективніше віддати очки в професійний ремонт поштою, ніж шукати місцеву майстерню з ремонту окулярів, яка може виконати ремонт.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Hugo Boss

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00