Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Marc Jacobs

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Marc Jacobs в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Marc Jacobs із використанням передових технологій. Ми можемо відремонтувати всі частини зламаної оправи сонцезахисних окулярів за допомогою лазерного зварювання. Послуги включатимуть відновлення шарніру, ремонт мосту, повторне кріплення і заміну носової опори і т. д. Незалежно від того, чи зроблена рама з металу, напівметалу або пластику, ми можемо відремонтувати все це за допомогою лазерного зварювання. Ремонт буде практично непомітний неозброєним оком.

Про Марка Джейкобса

У 1988 році Марк Джейкобс і Роберт Даффі об'єдналися та заснували Jacobs Duffy Designs Inc. У 1993 році пара заснувала Marc Jacobs International Company, LP, власну компанію з ліцензування та дизайну. Марк Джейкобс став наймолодшим дизайнером в історії, який отримав найвищу нагороду індустрії моди — премію Перрі Елліс Ради модних дизайнерів Америки в номінації «Новий модний талант».

Марк Джейкобс став наймолодшим дизайнером в історії, який отримав найвищу нагороду індустрії моди — премію Перрі Елліс Ради модних дизайнерів Америки в номінації «Новий модний талант».

Джейкобс і Роберт Даффі приєдналися до Perry Ellis в 1989 році, а потім Louis Vuitton в 1997 році. Вони також відкрили свій перший окремий магазин в районі Сохо в Нью-Йорку на Мерсер-стріт. З того часу вони відкрили понад 280 магазинів у всьому світі, у тому числі в Парижі, Мілані, Гонконгу, Японії та Шанхаї. Крім того, тепер вони пропонують широкий асортимент чоловічих та жіночих аксесуарів, взуття та окулярів.

За останні десять років ми відремонтували безліч пар окулярів Marc Jacobs, петлі для сонцезахисних окулярів та носоупори. Ремонт часто простіше та швидше, ніж знайти оригінальну деталь для ваших старих окулярів Marc Jacobs.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Marc Jacobs

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00