Ремонт окулярів для зору та сонцезахисних окулярів бренду Valentino

Image

Найнадійніші послуги з ремонту Valentino в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращий ремонт сонцезахисних окулярів Valentino з використанням найновіших технологій. Ми можемо відремонтувати всі металеві частини ваших зламаних сонцезахисних окулярів. Послуги включають відновлення шарніру, ремонт мосту, повторне кріплення і заміну носової накладки і т. д. За допомогою лазерного зварювання ремонт буде чистим, безпечним і майже невидимим для неозброєного ока.

Є багато красивих та унікальних модних дизайнерських окулярів. Але кількість варіацій стилю рамки невелика. Існує 3 типи стилів рамки:

  • Ободкова
  • Напівободкова
  • Безободкова

Крім того, для виготовлення окулярів є невелика кількість матеріалів для оправи:

  • Метал (включаючи титан)
  • Пластик (включаючи композит)
  • Деревина

Про Валентино

Valentino — італійський модний бренд класу люкс, відомий своїми чудовими витворами в індустрії. Бренд виробляє високоякісні та розкішні товари для чоловіків та жінок. Сонцезахисні окуляри Valentino всесвітньо відомі своїм унікальним і стильним дизайном. Крім елегантного зовнішнього вигляду, окуляри захищають очі від ультрафіолетових променів.

Ми можемо виконати ремонт брендових окулярів усіх марок, включаючи ваші окуляри Valentino. Якщо ваша оправа металева, ми можемо її полагодити. Якщо ваші дизайнерська оправа із пластику чи дерева, ми можемо закріпити металеві петлі та будь-які інші металеві деталі. .

Ремонт окулярів – наша спеціалізація. Коли ви звертаєтеся до FIXOPTIC, ваші окуляри Valentino швидко ремонтуються з майже невидимим зварним швом. У більшості випадків швидше і ефективніше замовити професійний ремонт окулярів поштою.

Що ми робимо?

Види ремонту, які нам під силу для окулярів Valentino

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Сб. 10.00-17.00