Ремонт пластикових оправ окулярів

Деформовані, зламані, тріснуті пластикові окуляри для зору або сонцезахисні окуляри?

МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ:)

Image
Image

Ціна послуги: від 150 гривень.

(ГАРАНТІЯ ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ)

Про пластикові окуляри і сонцезахисні окуляри

Одним з оригінальних та найпоширеніших пластиків, що використовуються для виготовлення оправ для окулярів, є ацетат. Є багато інших пластиків, що використовуються для виготовлення оправ, включаючи нейлон, вуглецеве волокно, оптил та інші. Найбільш поширений ремонт пластикових оправ і сонцезахисних окулярів - це зламані перемички та зламані петлі на передній частині окулярів або бічних дужках. Більшість окулярів мають вплавлені металеві петлі, які можна витягти та замінити абсолютно новими. Тим не менш, деякі пластикові рами відлиті і повністю зроблені з відповідного пластику, ексклюзивних шарнірів та решти. Практично всі пластикові оправи можна відремонтувати досвідченими техніками зв'язавшись через сайт https://fixoptic.kyiv.ua/. Насправді дуже мало пошкоджених оправ, які не можуть полагодити досвідчені майстри FIXOPTIC.

Оптичні майстри FIXOPTIC використовують безліч різних методів склеювання пластикових оправ. Наші спеціалісти можуть зняти зламані петлі із пластикових рам та вмонтувати нову петлю на місце. Найчастіше наші фахівці можуть навіть сплавити пластикову раму. Наші передові технології у поєднанні з нашим досвідом забезпечують практично непомітні для людського ока результати роботи, на які поширюється гарантія (деякі винятки можуть застосовуватись для певних типів пластмас).

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер або через форму зворотного зв'язку:

Форма зворотного зв'язку

Огляд
Size limit for each file is 100 MB

    info@fixoptic.kyiv.ua

    Пн.-Пт. 10.00-17.00

    info@fixoptic.kyiv.ua

    Пн.-Пт. 10.00-17.00