Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

ESSILOR лінзи для окулярів: підбір, заміна та встановлення

ціна лінзи від:

150 грн.

У FIXOPTIC ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам продукцію від Essilor - лідера у виробництві окулярних лінз. З невпинним прагненням до інновацій та високої якості, Essilor став відомим своїми передовими технологіями та заслужив довіру користувачів по всьому світу.

Історія бренда ESSILOR

Заснований у 1849 році, Essilor почав свій шлях у маленькому містечку у Франції. Спочатку це була невеличка компанія, яка зосереджувалась на виробництві скляних лінз для окулярів. Протягом років бренд не тільки розширив свою продукцію, а й зробив багато інноваційних відкриттів у своєму сегменті.

Одним з ключових моментів в історії Essilor стала винахідливість щодо удосконалення матеріалів, з яких виготовляються лінзи. Вони почали експериментувати з різними матеріалів, щоб створити легші, тонші та більш комфортні лінзи для своїх користувачів.

У другій половині 20 століття, Essilor почав досліджувати нові технології, такі як фотохромні лінзи, які автоматично адаптуються до зміни умов освітлення. Ця технологія стала першою у своєму роді і відкрила нові горизонти для користувачів окулярів.

У наш час, Essilor продовжує бути лідером у виробництві лінз. Вони постійно вдосконалюють та впроваджують нові технології, такі як лінзи для комп'ютера, що зменшують напругу на очі під час роботи перед екраном.

Essilor в нинішній час

Сьогодні Essilor - це глобальна компанія, що працює у більш ніж 100 країнах. Вони прагнуть постійно вдосконалювати якість своїх продуктів та забезпечувати користувачів найкращими рішеннями для їхнього зору. Виробництво більш легких, тонших та комфортних лінз є однією з їхніх ключових цілей.

Лінзи від Essilor відомі своєю надзвичайною якістю та зручністю у носінні. Вони спеціально розроблені для зниження втомленості очей та забезпечення оптимального зору, навіть при тривалому користуванні окулярами.

У FIXOPTIC ми пишаємося можливістю співпрацювати з Essilor, пропонуючи нашим клієнтам найсучасніші технології для поліпшення їхнього зору. Обирайте Essilor разом з нами для максимального комфорту та якості вашого зору.

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Підбір лінз

Підбір лінз

Це можливо зробити в нашій оптиці, по телефону або онлайн.

Відправка окулярів

Відправка окулярів

Особисто доправити або через кур'єрську службу Нова Пошта 

Заміна або встановлення

Заміна або встановлення

Лише після підбору лінз і отримання ваших окулярів, початок роботи

Приймаємо замовлення з усієї України

Ми працюємо над тим, щоб запропонувати вам найкращий сервіс.

Ось тому ми запустили доставку! Вам не обов'язково витрачати час на дорогу, замовте наші послуги віддалено оцінивши ціну роботу раніше через месенджери або форму зворотного зв'язку і після завершення роботи ми відправимо замовлення у зручне для вас місце.

Image

Підбір лінз

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з підбору лінз до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

 
Форма зворотного зв'язку
Будь-ласка, заповніть всі поля для більш детального розуміння ваших потреб!
Будь-ласка напишіть ваше ім'я!
Будь-ласка напишіть ваш номер телефона!
Виберіть фото...
Виберіть файл...
Опишіть більш детально які вам потрібні лінзи
Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті