Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Блог (статті) про окуляри, лінзи, здоров'я та догляд за очима

Всім відомо, що очі - це вікно до світу. Вони не лише дозволяють нам бачити красу навколишнього світу, а й є ключовою частиною нашого здоров'я. Сучасний ритм життя ставить перед нами низку викликів, зокрема - нашу здатність правильно доглядати за очима. Окуляри, сонцезахисні окуляри та лінзи до окулярів - це не лише стильний аксесуар, але й важлива складова здоров'я очей.

В ншому блозі ми збираємося зануритися в світ окулярів та здоров'я очей, розглянути найактуальніші теми про окуляри, їх вплив на наше здоров'я, навчитися правильно обирати лінзи для очей та розглянемо кращі практики догляду за очима. Готуйтеся дізнатися про найновіші технології у світі окулярів та відкрити секрети, які допоможуть зберегти зір на тривалий час. Запрошуємо вас на захоплюючу подорож у світ здорових очей та правильного догляду за ними.

Нові статті

Популярні статті

Категорії

Здоров'я

Здоров'я

Статті про здоров’я очей, включаючи різні типи захворювань очей, проблеми тощо.

Догляд за очима

Догляд за очима

Статті як покращити та захистити свій зір за допомогою огляду очей, зрозуміти як працюють ваші очі, добре харчування для зору, знати як ваш зір змінюється з віком тощо.

Все про лінзи

Все про лінзи

Які окулярні лінзи найкраще відповідають вашим потребам зору? Ось що потрібно знати про варіанти лінз, перш ніж купувати наступну пару окулярів.

Все про окуляри

Все про окуляри

Статті для купівлі окулярів, матеріали оправ окулярі, обслуговуванням окулярів, форми оправи та багато іншого.

Все про сонцезахисні окуляри

Все про сонцезахисні окуляри

Дізнайтеся які функції є важливими для сонцезахисних окулярів, зокрема інформацію про ефективність, рецептурні, поляризаційні, дитячі та брендові сонцезахисні окуляри.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті