Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Що робити зі старими окулярами?

Коли ви проходите нову перевірку зору та купуєте нові окуляри, що ви робите зі своєю нинішньою парою? Викидаєте кудись їх, щоб їх ніхто більше не бачив?

Кажуть, що близько третини населення потребують корекції зору, чи то окуляри чи контактні лінзи. Уявіть собі втрати, якщо так багато людей викинуть свої старі оправи на звалище або залишать придатні для носіння оправи лежати в якомусь ящику! Дозвольте дати вам кілька альтернативних пропозицій про те, як ви могли б переробити або повторно використати свої старі оправи.

  1. Якщо ваші окуляри все ще у хорошому стані, але ви хочете їх замінити, чому б не продати їх, щоб ними користувався хтось інший? Ми можемо запропонувати прозорі або тоновані лінзи без рецепта, щоб ви могли це зробити. Ми також можемо додати нові носові упори, щоб ваші оправи були ідеальними для продажу. Такі сайти, як OLX або інші дошки оголошень, ідеально підходять для продажу ваших старих або уживаних оправ.
  2. Або, якщо ви почуваєтеся щедрим, ви можете пожертвувати свої старі окуляри, передавши їх на благодійність, де хтось менш щасливий буде дуже вдячний. 
  3. В якості альтернативи, якщо ви знаєте когось, хто зазнає фінансових труднощів, але потребує нових окулярів, чому б не запропонувати своїй сім'ї та друзям свої старі окуляри? Вони можуть оцінити, що ви запропонували їм свої окуляри, особливо, якщо вони робили їм компліменти раніше!
  4. І наостанок. Нашою головною пропозицією була б наша послуга заміна лінз в оправі ! Перефарбуйте свою стару оправу, щоб знову використовувати її як основну або навіть як запасну пару! Ми будемо раді допомогти вам отримати більше користі від ваших старих чи улюблених оправ. 
Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті