Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Чому різні кольори лінз у сонцезахисних окулярах?

Види кольорів сонцезахисних лінз

Переваги різнокольорових лінз у сонцезахисних окулярах

Кольорові сонцезахисні лінзи для окулярів існують не лише для того, щоб підкреслювати моду; вони насправді допомагають фільтрувати світло від ваших очей. Але, залежно від кольору лінз, вони роблять це по-різному. 

Деякі відтінки сонцезахисних окулярів покращують кольори, які ви бачите, роблячи їх більш яскравими. Інші відтінки спотворюють кольори, зменшують відблиски, блокують світло та можуть навіть покращити зір. Однак не всі кольорові лінзи підходять на всі випадки життя.

Насправді кожна кольорова лінза має різні переваги. Правильно підібраний відтінок лінз має покращити сприйняття глибини та зменшити втому очей, не перешкоджаючи чіткому зору. 

Захист від ультрафіолетового випромінювання важливіший за колір лінз

Перш за все, колір лінз ваших сонцезахисних окулярів не є показником того, наскільки захистять сонцезахисні окуляри від УФ- променів. Це тому, що лінзи, які забезпечують належний захист, обробляються безбарвним покриттям, що поглинає ультрафіолет — сподіваємось, на додаток до будь-якого кольорового відтінку, який ви виберете. 

Іншими словами, не колір має значення, коли йдеться про захист очей від шкідливого ультрафіолетового випромінювання; враховується те, що зазначено на УФ-мітці. На етикетці будь-яких якісних сонцезахисних окулярів має бути написано 100% УФ-захист, незалежно від кольору лінз.

Проте колір ваших лінз має значення, коли ви бажаєте фільтрувати видиме світло високої енергії (HEV) або синьо-фіолетове світло. Існує спектр синього світла, а різні відтінки здатні фільтрувати різні довжини хвиль і кількість. Важливо знати варіанти кольорових лінз і відповідні переваги.

Відмінності кольорових лінз сонцезахисних окулярів

Вибираючи кольорові лінзи, обов’язково враховуйте свій спосіб життя, наприклад щоденну роботу та відпочинок, а також те, як ви плануєте використовувати сонцезахисні окуляри. Кожен колір спеціально підходить для покращення та покращення зору в певних ситуаціях і видах діяльності. 

У той же час деякі кольори можуть фактично погіршити зір, якщо їх носити в неправильних умовах. Тому розуміння призначення та переваг кожного кольору допоможе вам зробити правильний вибір, коли прийде час робити наступну покупку.

Зелений

Лінза зеленуватого кольору допомагає забезпечити контраст, фільтруючи частину синього світла. Це також допомагає зменшити відблиски та напругу очей при яскравому сонячному світлі. Цей відтінок добре підходить для сонцезахисних окулярів, які використовуються для гри в теніс, а також для повсякденного носіння.

Сірий

Цей нейтральний колір зменшує відблиски, особливо під час перебування на воді, що особливо корисно для сонцезахисних окулярів для риболовлі, і це чудовий колір для захисту від яскравого світла. Лінзи сірого відтінку добре підходять як у хмарні, так і в сонячні дні, забезпечуючи переваги проти втоми, що робить їх чудовими для універсального використання, наприклад для водіння.

Синій або фіолетовий

Сині або фіолетові лінзи сонцезахисних окулярів забезпечують приголомшливе та покращене сприйняття кольорів. Вони також допомагають чіткіше бачити контури навколо об’єктів, одночасно захищаючи від відбиваючих поверхонь, особливо снігу. Сонцезахисні окуляри з синіми лінзами також добре підійдуть у туманну погоду. Крім того, вони добре виглядають практично на будь-якому відтінку шкіри. 

Червоний або рожевий

Червоні та рожеві сонцезахисні окуляри фільтрують синє світло, тож вони можуть допомогти покращити видимість за кермом, а також підвищити комфорт для очей. Вони також можуть допомогти збільшити глибину різкості та покращити деталізацію, тому сонцезахисні окуляри з червоними або рожевими лінзами чудово носять під час багатьох видів спорту, наприклад, катання на лижах.

Жовтий, оранжевий або золотий

Сонцезахисні окуляри зі світлими лінзами, такими як жовті, помаранчеві та золотисті, чудово підходять для помірного та слабкого освітлення. Вони забезпечують чудове сприйняття глибини, а також добре підходять для спортивних сонцезахисних окулярів як на вулиці, так і в приміщенні. Вони також покращують видимість об’єктів, роблять оточення яскравішим і фільтрують синє світло. Однак жовті, помаранчеві або золотисті лінзи сонцезахисних окулярів можуть спотворювати колір.

Бурштиновий або коричневий

Цей відтінок, що зменшує відблиски, допомагає зробити похмурі дні трохи яскравішими. Ці ефективні сонцезахисні окуляри також мають червоні відтінки, які фільтрують синє світло, допомагаючи покращити сприйняття глибини. Тому подумайте про те, щоб носити їх під час таких занять, де вам потрібно розрізнити дрібні предмети на відстані. Бурштинові лінзи також заспокоюють очі під час сонячних променів і посилюють контраст на тлі зелених ландшафтів і блакитного неба. 

Перш ніж купувати сонцезахисні окуляри з кольоровими лінзами, спробуйте оцінити різні кольори лінз в умовах освітлення. Деякі оправи спортивних сонцезахисних окулярів навіть містять змінні лінзи, щоб ви могли налаштувати відтінок для різних видів діяльності та умов.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті