Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?

Дитина в сонцезахисних окулярах

«Дитячі сонцезахисні окуляри» – це просто примха чи дітям дійсно потрібні  сонцезахисні окуляри?

Так, вам обов’язково слід захистити очі вашої немовляти або маленької дитини від сонця дитячими сонцезахисними окулярами, які забезпечують 100-відсотковий захист від ультрафіолету.

Більшість довготривалої шкоди нашим очам від УФ-променів  пов’язана із сукупним впливом — наскільки наші очі піддаються впливу сонячного світла та інших джерел УФ-випромінювання протягом нашого життя. Тому варто почати захищати очі вашої дитини від ультрафіолетового випромінювання якомога раніше.

Фактично, кришталик в оці дитини пропускає через нього більше сонячного випромінювання та досягає сітківки, ніж  кришталик дорослого ока. Переконайтеся, що ваша дитина носить сонцезахисні окуляри, які блокують 100 відсотків ультрафіолетового випромінювання, а також захищають її очі від високоенергетичного видимого синього світла, що може допомогти зменшити ризик дегенерації жовтої плями пізніше в житті, яка може спричинити постійну втрату зору.

Крім того, дитячі сонцезахисні окуляри повинні містити легкі полікарбонатні лінзи для комфорту та чудової ударостійкості.

Щоб захистити ніжну шкіру обличчя вашої дитини від сонячних променів, варто також придбати капелюх від сонця, який дитина буде носити на вулиці.

Безумовно, краще перестрахуватися, ніж шкодувати, коли мова заходить про здоров’я очей — навіть якщо виграш від придбання дитячих сонцезахисних окулярів для вашої дитини може бути неочевидним через десятиліття.

Обов’язково звертайтеся у FIXOPTIC, так як ми маємо досвід встановлення сонцезахисних лінз для дітей, щоб забезпечити найкращий комфорт.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті