Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Як дізнатися, чи мають Ray-Ban окуляри 100% захист від ультрафіолету?

Сонцезахисні окуляри Ray-Ban з поляризацією

Звісно, ​​ви хочете справжні, оригінальні Ray-Ban. Хто б не хотів? Ray-Ban практично винайшов ідею дозволити сонцезахисним окулярам розкрити ваше почуття стилю.  

Але ви повинні дивитися на загальну картину. Сонячне ультрафіолетове (УФ) проміння може спричинити серйозне, навіть незворотне, пошкодження очей, особливо якщо ви проводите довгі години на сонці.

Усі сонцезахисні окуляри Ray-Ban обіцяють 100% захист від ультрафіолету. Якщо ви не впевнені, чому захист від УФ-випромінювання так важливий для збереження вашого зору, ці запитання допоможуть прояснити ситуацію. 

Що таке ультрафіолетове (УФ) світло? 

Ультрафіолетове світло — це невидима форма сонячного випромінювання, виміряна в електромагнітному (ЕМ) спектрі, який також документує довжини хвиль рентгенівського, гамма-променів, інфрачервоного, видимого світла та інших видів випромінювання.   

Чому мої очі потребують захисту від ультрафіолету? 

Вплив ультрафіолетового випромінювання загрожує людським тканинам, включаючи очі. УФ-промені також призводять до катаракти, дегенерації жовтої плями та багатьох інших захворювань очей, які можуть призвести до сліпоти. 

Крім того, ультрафіолетове опромінення може спричинити рак шкіри, часто на повіках і біля очних западин . 

Таким чином, уникнення ультрафіолетових променів є ключовим для здоров’я очей. Зрештою, постійне пошкодження зору може серйозно порушити ваш спосіб життя.  

Як я можу визначити, чи мої сонцезахисні окуляри захищають від ультрафіолету?

У деяких описах продуктів Ray-Ban згадується «100% захист від ультрафіолету». Це означає, що лінзи блокують усі небезпечні ультрафіолетові промені, які потрапляють на ваші очі та на шкіру навколо них. Однак не хвилюйтеся, якщо ви не побачите саме такого в описі продукту: усі Ray-Ban мають 100% захист від ультрафіолету. 

Сонцезахисні окуляри деяких марок можуть містити такі слова, як «100% захист від UV400». UV400 відноситься до найвищої довжини хвилі ультрафіолетового випромінювання в ЕМ-спектрі. Лінзи можуть мати покриття або формулу, щоб блокувати все випромінювання до цієї довжини хвилі.   

Чи достатньо 100% УФ-захисту?

Подібно до того, як чашка кави не може бути наповнена більш ніж на 100%, неможливо покращити 100% захист від ультрафіолету. Таким чином, цього має бути достатньо.

Однак це ще не вся історія, оскільки форма ваших окулярів впливає на вплив ультрафіолету.

Наприклад, круглі сонцезахисні лінзи зазвичай пропонують більший захист від ультрафіолету. Ось чому так багато професійних гравців у пляжний волейбол, які проводять години під прямими сонячними променями, носять накидки. Таким чином, поширення 100% УФ-захисту на більшу частину обличчя є чудовою ідеєю.  

Навіщо мені поляризаційні сонцезахисні окуляри? 

Коли сонячні промені відбиваються від плоскої поверхні, вони створюють яскраві відблиски, які затуляють ваше поле зору. Якщо ви не бачите сліпучі відблиски, коли їдете під пізнім сонцем після дощу, це називається поляризація.   

Поляризаційні сонцезахисні окуляри відфільтровують цей відблиск, зменшуючи напругу очей, покращуючи поле зору. Таким чином, поляризаційні сонцезахисні окуляри можуть покращити досвід активного відпочинку на свіжому повітрі, наприклад, водіння автомобіля, походів, катання на лижах і туризму. '

Поляризація не є панацеєю — у деяких ситуаціях вона може бути небезпечною.    

Чи всі сонцезахисні окуляри Ray-Ban з поляризацією?

Більшість сонцезахисних окулярів Ray-Ban, включаючи класичні Aviators і Wayfarer, доступні з поляризованими лінзами. Але не думайте, що всі Ray-Ban поляризовані. 

Ви повинні переконатися, що модель, яку ви купуєте, дійсно має поляризацію. Поляризовані сонцезахисні окуляри Ray-Ban мають літеру «P» курсивом поруч із логотипом Ray-Ban на одній із лінз.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті