Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Заміна лінз в окулярах

Якщо ваші лінзи розбиті чи подряпані ми можемо безпечно виготовити під вашу оправу нові та замінити.

ціна:

400 грн.

Опис послуги: заміна лінз в окулярах

Ваші окуляри – це не тільки засіб для покращення зору, але і важливий елемент стилю та комфорту. Проте, з часом, будь-які лінзи можуть піддатися впливу зовнішніх факторів, невільних подряпин та інших пошкоджень. FIXOPTIC, як провідний сервісний центр, спеціалізується в такому виду діяльності як ремонт окулярів.

Заміна лінз у ваших окулярах - це мистецтво, яке вимагає високої кваліфікації та використання сучасних технологій. Ми розуміємо важливість цього процесу, тому пропонуємо якісний ремонт та гарантії на всі послуги. Здійснюючи заміну лінз, наша команда експертів дотримується високих стандартів якості та безпеки.

У вас є можливість вибору між рецептурними та безрецептурними лінзами для звичайних та сонцезахисних окулярів. Ми пропонуємо широкий асортимент лінз з різними покриттями, які враховують ваші індивідуальні потреби та стиль.

Щоб замінити лінзи, ви можете звернутися до нашого сервісного центру або відправити окуляри поштою. Після отримання вашого замовлення наші фахівці проведуть аналіз стану лінз та визначать необхідні кроки для їхньої заміни та встановлення.

Гарантія включена у вартість послуги, що гарантує вам повну впевненість в якості та надійності наших робіт. Якщо виникнуть будь-які питання або непорозуміння після заміни лінз, ви можете завжди звернутися до нас.

FIXOPTIC використовує передові технології та обладнання для здійснення заміни та встановлення лінз в оправу окулярів. Наші фахівці володіють усіма необхідними навичками для роботи з різноманітними матеріалами лінз, включаючи пластикові лінзи для окулярів, полікарбонатні лінзи для окулярів, та інші.

Завдяки нашим зусиллям, ви можете продовжувати користуватися своїми улюбленими окулярами, знаючи, що вони обслуговані висококваліфікованими спеціалістами.

Наша місія - забезпечити найвищий стандарт обслуговування та надати вам можливість продовжувати користуватися своїми улюбленими окулярами. Заміна та встановлення лінз у FIXOPTIC - це шлях до збереження якості зору та задоволення від естетичного вигляду ваших окулярів.

Наші гарантії включають не тільки якість лінз, але і професійність наших фахівців, адже ваше задоволення - наш пріоритет. Ми розуміємо, наскільки важливі для вас ваші окуляри, і ви можете бути впевнені в тому, що ми зробимо все можливе, щоб повернути їм нове життя.

Пропонує не тільки заміну та встановлення лінз, але і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові консультувати вас щодо оптимальних варіантів для вашого випадку, допомагаючи вам зробити інформоване рішення.

Зробіть крок до збереження та покращення ваших окулярів. Звертайтеся до нас для заміни та встановлення лінз, і ми гарантуємо вам не лише високу якість робіт, але і впевненість у вашому комфорті та задоволенні.

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

Приймаємо замовлення з усієї України

Ми працюємо над тим, щоб запропонувати вам найкращий сервіс.

Ось тому ми запустили доставку! Вам не обов'язково витрачати час на дорогу, замовте наші послуги віддалено оцінивши ціну роботу раніше через месенджери або форму зворотного зв'язку і після завершення роботи ми відправимо замовлення у зручне для вас місце.

Image

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер або через форму зворотного зв'язку:
Форма зворотного зв'язку
Будь-ласка, заповніть всі поля для більш детальної оцінки ремонту!
Будь-ласка напишіть ваше ім'я!
Будь-ласка напишіть ваш номер телефона!
Виберіть фото або відео...
Опишіть проблему!
Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті