Ремонт брендових дизайнерських окулярів - наша спеціалізація

Наша спеціалізація — лазерний ремонт, і наша точна техніка дозволяє нам бездоганно відремонтувати будь-яку металеву частину ваших окулярів. У нас не завжди є запчастини фірмових виробників, але часто ми можемо відремонтувати зламані частини ваших окулярів.

Дозвольте нам полагодити ваші дизайнерські окуляри

Виконуємо ремонт окулярів та сонцезахисних окулярів усіх марок. Знайдіть свій бренд нижче:

У компанії FIXOPTIC ми прагнемо повернути стан ваших дизайнерських, брендових окулярів до стану як нові. Наші технічні спеціалісти зроблять вашу оправу з майстерністю та турботою ювеліра на замовлення, і ви можете бути впевнені що ви отримаєте кращий ремонт сонцезахисних окулярівЗавдяки майже невидимій техніці зварювання наші послуги з ремонту окулярів не схожі на інші. Тут, у компанії FIXOPTIC, ми розуміємо, що ви любите свої дизайнерські окуляри, і коли вони ламаються, це може бути жахливо. З цієї причини ми виконуємо ремонт будь-якої марки, яку тільки можна собі уявити.

Чому ремонт окулярів?

Чому ні? Якщо у вас є окуляри, які вам дуже подобаються і за які ви заплатили хорошу суму, немає причин скидати їх і купувати щось нове. 

Під час ремонту ваших дазийнерських, брендових окулярів, ми завжди усуваємо проблему, не завдаючи додаткової шкоди. Замість того, щоб шукати ідеальне місце для реставрації ваших окулярів по всьому місту, ми можемо відремонтувати їх і відправити вам назад за короткий проміжок часу.

Дозвольте нам полагодити ваші брендові окуляри

Незалежно від того, чи шукаєте ви ремонт оправи окулярів чи вирішення проблеми зі зламаним мостом, дозвольте FIXOPTIC показати вам, як професіонали роблять цей ремонт. Завдяки технології зварювання, яка не залишає слідів пошкоджень, ваші дизайнерські окуляри миттєво виглядатимуть як нові.

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер 

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00

info@fixoptic.kyiv.ua

Пн.-Пт. 10.00-17.00