Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Як правильно чистити окуляри

Як  постити окуляри дома

Щоденне чищення окулярів — найкращий спосіб зберегти їх чудовий вигляд і уникнути подряпин на лінзах. Але є правильний спосіб — і багато неправильних — коли справа доходить до того, як чистити окуляри.

Дотримуйтесь цих порад, щоб очистити окулярні лінзи та оправу, щоб підтримувати окуляри у відмінному стані. Ці поради щодо чищення також допоможуть вам підтримувати сонцезахисні окуляри, захисні окуляри та спортивні окуляри у чудовій формі.

1. Вимийте та висушіть руки.

Перед чищенням окулярів ретельно вимийте руки. Використовуйте мило без лосьйону або засіб для миття посуду та чистий рушник без ворсу.

2. Промийте окуляри під легким струменем водопровідної води.

Це видалить пил та інше сміття, що допоможе уникнути подряпин на лінзах під час чищення. Уникайте гарячої води, яка може пошкодити деякі покриття окулярних лінз.

3. Нанесіть невелику краплю засобу для миття посуду без лосьйону на кожну лінзу.

Більшість рідин для миття посуду дуже концентровані, тому використовуйте лише невелику кількість. Або нанесіть одну або дві краплі на кінчики пальців, перш ніж торкатися лінз. Використовуйте лише марки без лосьйонів.

4. Обережно потріть обидві сторони лінз і всі частини оправи.

Переконайтеся, що ви очистили кожну частину окулярів, включаючи носові подушечки та дужки оправи. Також очистіть місце, де край лінз стикається з оправою — тут часто накопичується пил, сміття та шкірний жир.

5. Промийте обидві сторони лінз і оправу.

Якщо не видалити всі залишки мила, лінзи будуть розмазані під час їх висихання.

6. Обережно струсіть окуляри, щоб позбутися більшої частини води на лінзах.

Уважно огляньте лінзи, щоб переконатися, що вони чисті.

7. Обережно висушіть лінзи та оправу чистим рушником без ворсу.

Безворсова тканина з мікрофібри буде хорошим вибором. Переконайтеся, що тканина ідеально чиста. Бруд або сміття, що потрапили у волокна рушника, можуть подряпати ваші лінзи. Крім того, будь-яка рослинна олія, жир для шкіри або лосьйон на рушнику забруднить ваші окуляри.

8. Ще раз огляньте лінзи.

Якщо залишилися смуги або плями, видаліть їх чистою тканиною з мікрофібри — такі безворсові тканини доступні в більшості магазинів оптики чи фотомагазинів.

Щоб очистити окулярні лінзи, використовуйте одноразові серветки для очищення лінз. Вони розроблені спеціально для використання на окулярних лінзах.

How to Clean Glasses In home

Це підводить нас до дуже важливої ​​теми — чим НЕ чистити окуляри. 


Що не можна робити при чищенні окулярів

НЕ використовуйте сорочку, блузку чи інший одяг для чищення окулярів, особливо коли лінзи сухі. Це може подряпати ваші лінзи.

НЕ використовуйте слину для змочування лінз.

НЕ використовуйте побутові засоби для чищення скла чи поверхонь для чищення окулярів. Ці продукти містять інгредієнти, які можуть пошкодити лінзи та покриття окулярів.

НЕ використовуйте для чищення лінз паперові рушники, серветки, серветки або туалетний папір. Вони можуть подряпати або замазати ваші лінзи або залишити на них ворсинки.

НЕ намагайтеся «зачистити» подряпину на лінзахЦе тільки погіршує ситуацію.


Засоби для чищення окулярів і чистячі серветки

Спрей для очищення лінз доступний там, де ви купуєте окуляри, а також у аптеці. Вони можуть бути корисними, якщо ви подорожуєте або не маєте під рукою мила для посуду та чистої водопровідної води.

Якщо водопровідної води немає, скористайтеся великою кількістю спрею для чищення окулярів, щоб змити пил та інше сміття з ваших лінз, перш ніж витирати їх насухо.

Якщо ваші лінзи мають покриття проти відблиску, переконайтеся, що вибраний вами засіб для очищення окулярів схвалено для використання на лінзах з антивідблиском.

Використовуючи одноразові серветки для чищення лінз, спочатку перевірте лінзи на наявність пилу чи сміття. Щоб уникнути подряпин, здуйте будь-яке сміття з лінз, перш ніж витирати їх.

Серветки з мікрофібри ідеально підходять для чищення лінз. Ці тканини дуже ефективно сушать лінзи та вловлюють жири, щоб уникнути розмазування.

Але оскільки вони дуже ефективно вловлюють сміття, переконайтеся, що ви часто чистите їх. Виперіть тканину вручну, використовуючи засіб для миття посуду без лосьйону та чисту воду; дайте тканині висохнути на повітрі.

Як прибрати подряпини на окулярах

На жаль, не існує чарівного засобу від подряпин на лінзах. Коли ваші окуляри подряпані, вони подряпані.

Деякі продукти створені для того, щоб подряпини виглядали менш помітними. Більшість із цих продуктів — це лише воскоподібні речовини, які легко стираються. Результати з цими продуктами неоднакові, залежно від розташування та глибини подряпин. Крім того, вони часто замазують антиблікові лінзи.

Крім того, що подряпини відбивають світло та заважають зору, вони можуть впливати на ударостійкість ваших окулярних лінз. Для кращого зору та безпеки краще скористайтеся нашою послугою заміна лінз в окулярах, якщо вони подряпані.

Професійна чистка окулярів

Якщо ваші лінзи в хорошому стані, але носові подушечки чи інші частини оправи неможливо підтримувати в чистоті, зверніться до нас.

Зберігайте окуляри в футлярі

Окулярні лінзи можна легко подряпати, якщо ви не зберігаєте їх у безпечному місці. Це стосується й того, коли ви знімаєте їх перед сном.

Завжди зберігайте окуляри в чистому футлярі і НІКОЛИ не кладіть їх на стіл лінзами донизу.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті