Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Ремонт сонцезахисних окулярів: Oakley

Логотип бренда окулярів Oakley

Найнадійніші послуги з ремонту Oakley в Україні

У FIXOPTIC ми пропонуємо найкращі послуги ремонту сонцезахисних окулярів Oakley з використанням новітніх технологій. Ми використовуємо лазерне зварювання для виконання чистого та майже непомітного ремонту.

Про бренд

У 1975 році у уродженця Південної Каліфорнії Джима Джаннарда виникла ідея унікальної та революційної мотоциклетної рукоятки, яка працювала як жодна інша. Озброївшись інвестиціями у розмірі 300 доларів і працюючи у своєму гаражі, він почав продавати на змаганнях з мотокросу та перейшов до розробки рукавичок, захисного спорядження та окулярів як для мотокросу, так і для спільнот зимових видів спорту.

Черпаючи натхнення зі своєї лінійки захисних окулярів, вони почали продавати очки, орієнтовані на спорт, ще більше зміцнивши свої позиції як провідна компанія з виробництва спортивного обладнання.

Основна увага в дизайні сонцезахисних окулярів приділяється комфорту, стабільності та максимальному оптичному вирівнюванню. Таким чином вони ідеально підходять для того, щоб зробити ваш зір максимально чітким і точним. Лінзи захищені від пилу та вологи.

Що ми робимо?

Бренд є символом, що доповнює активний спосіб життя, що робить їх іноді схильні до пошкоджень. Для ремонту ваших окулярів Oakley, не соромтеся відправити їх у FIXOPTIC.

Ми можемо відремонтувати їх швидко та ефективно за допомогою наших сучасних технологій. Майстри з багаторічним досвідом відремонтують ваші окуляри і повернуть їх як нові.

За останні десять років ми відремонтували тисячі оправ, шарнірів сонцезахисних окулярів та носоупорів. Ремонт окулярів часто простіше і швидше, ніж знайти оригінальну деталь для вашої старої оправи.

Що ми робимо?

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

Приймаємо замовлення з усієї України

Ми працюємо над тим, щоб запропонувати вам найкращий сервіс.

Ось тому ми запустили доставку! Вам не обов'язково витрачати час на дорогу, замовте наші послуги віддалено оцінивши ціну роботу раніше через месенджери або форму зворотного зв'язку і після завершення роботи ми відправимо замовлення у зручне для вас місце.

Image

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер або через форму зворотного зв'язку:
Форма зворотного зв'язку
Будь-ласка, заповніть всі поля для більш детальної оцінки ремонту!
Будь-ласка напишіть ваше ім'я!
Будь-ласка напишіть ваш номер телефона!
Виберіть фото або відео...
Опишіть проблему!
Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті