Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Ремонт, заміна правої петлі шарніра пластикових окулярів

Якщо права петля, шарнір в ваших пластикових окулярах зламався, то відправте їх до нас. Ми приваримо нову петлю, шарнір і ваші окуляри знову виглядатимуть як нові.

ціна від:

200 грн.

Опис послуги: ремонт правої петлі в пластикових окулярах

У FIXOPTIC ви знайдете найкращі послуги з ремонту правої петлі пластикових окулярів, що охоплюють всю територію України. Наша компетентність та великий досвід дозволяють нам надавати високоякісні послуги ремонту оправ різних брендів, забезпечуючи клієнтам зручний онлайн оформити замовлення на послугу ремонт окулярів.

Що ми робимо:

 1. Зламане вушко в передній або задній частині петлі: У випадку пошкодження правого вушка в оправі пластикових оклярів ми використовуємо техніку пайка для ефективного ремонту. Наш підхід до зварювання гарантує безпеку покриття окулярів та збереження їхньої цілісності та естетичного вигляду.

 2. Відламана шарнірна частина оправи лінзи: Наші фахівці мають необхідний досвід та техніку для надійного відновлення поломаної шарнірної частини оправи лінзи. Ми гарантуємо ефективний ремонт цього ключового елемента.

 3. Переробка розбитої флекс-системи на звичайну: В разі пошкодження флекс-системи ми виконуємо переробку, перетворюючи її на звичайну. Це дозволяє зберегти функціональність оправи та продовжити її термін.

 1. Заміна правої петлі в пластикових окулярах: У випадку, коли петля не може бути відремонтована та вимагає повної заміни, наші майстри проводять професійну заміну правої петлі, забезпечуючи найвищий рівень надійності та довговічності.
 2. Наші переваги:

  • Безпечне зварювання: Ми використовуємо техніку, що гарантує безпеку покриття окулярів, забезпечуючи їхню бездоганність.
  • Швидкий ремонт: Часто ми виконуємо ремонт окулярів протягом 1-3 днів, щоб ви могли якнайшвидше повернутися до своєї повсякденної рутини.

  Оберіть FIXOPTIC ми професійно та надійно виконали ремонт пластикових окулярів. Наш досвід та висока якість послуг — це запорука вашого комфорту та спокою.

як ми працюємо

Процес виконання роботи

Узгодження Ціни

Узгодження Ціни

Це можливо зробити як за допомогою фото. Так і при зустрічі

Термін Виконання

Термін Виконання

Середній час виконання роботи до 2-х днів

Виконання Роботи

Виконання Роботи

Лише після узгодження ціни і терміну виконання, початок роботи

Приймаємо замовлення з усієї України

Ми працюємо над тим, щоб запропонувати вам найкращий сервіс.

Ось тому ми запустили доставку! Вам не обов'язково витрачати час на дорогу, замовте наші послуги віддалено оцінивши ціну роботу раніше через месенджери або форму зворотного зв'язку і після завершення роботи ми відправимо замовлення у зручне для вас місце.

Image

оцінити вартість роботи

Ми поважаємо ваш час, тому надаємо сервіс з оцінки вартості роботи до того, як ви до нас приїдете або відправите поштою ваші окуляри.

Опишіть проблему та надішліть фото через месенджер або через форму зворотного зв'язку:
Форма зворотного зв'язку
Будь-ласка, заповніть всі поля для більш детальної оцінки ремонту!
Будь-ласка напишіть ваше ім'я!
Будь-ласка напишіть ваш номер телефона!
Виберіть фото або відео...
Опишіть проблему!
Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті