Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Сухість очей: симптоми і засоби

Якщо ви зіткнулися із сухістю очей, вам можуть допомогти різні методи лікування. Один із таких методів – Ремонт окулярів. Якщо ваші окуляри потребують ремонту, то обов'язково зверніться до нас. 

Ми також можемо запропонувати послугу встановлення лінз в оправу. Залежно від вашого випадку ми запропонуємо різні типи лінз, які допоможуть зменшити сухість очей.

Також слід звернути увагу на профілактику сухості очей, наприклад, скоротити час, проведений перед екраном комп'ютера або телевізора, провітрювати приміщення, де ви знаходитесь, та уникати сильного потоку повітря у вічі.

Не забувайте, що сухість очей – це серйозна проблема, яка може призвести до дискомфорту та хворобливості. Тому, якщо ви зіткнулися з цією проблемою, не відкладайте візит до лікаря чи оптики. Вони можуть допомогти вам знайти правильне лікування і запропонувати відповідні засоби для покращення здоров'я ваших очей.

Сухість очей може включати будь-який з наступних симптомів:
• Печіння або поколювання в оці
• Відчуття піску, ніби щось потрапило в око
• Надмірна сльозотеча з наступним періодом дуже сухого ока 
• Епізодами нечіткість зору
• Втома очей
• Незручні контактні лінзи
• Непереносимість читання, роботи за комп'ютером або тривалої зорової уваги

Домашні засоби від сухості очей

Крім очних крапель і гелів, що відпускаються без рецепта, існують інші альтернативні засоби, які можуть допомогти зменшити сухість очей. Додавання більшої кількості овочів до свого раціону, вживання більшої кількості води та підтримання водного балансу можуть бути корисними. Заберіть усі вентилятори навколо, в будинку або на робочому місці, які можуть посилювати сухість навіть під час сну. А для швидкого полегшення прикладіть теплу вологу серветку до очей приблизно на 1-2 хвилини.

Що запитати у офтальмолога щодо сухості очей

Якщо очні краплі або домашні засоби не допомагають, негайно зверніться по допомогу до окуліста. Оскільки існують різні фактори, які можуть вплинути на сухість очей, ось кілька речей, які слід обговорити з вашим лікарем, які можуть допомогти вирішити проблему сухості очей і зменшити дискомфорт:

• Попросіть лікаря порадити хороший зволожувач для вашого будинку, який підвищить вологість у повітрі.
• Запитайте про вітаміни або харчові добавки, які можуть допомогти підвищити вологість очей. Відомо, що деякі риб'ячі жири чи жирні кислоти допомагають. Також добре обговорити дозування харчових добавок з лікарем.
• Чи підходять кортикостероїдні очні краплі? Це допоможе зменшити запалення, якщо це потрібно.
• Якщо ви працюєте з пилом або вентиляційними частинками, запитайте про круглі окуляри або сонцезахисні окуляри.
• Якщо ви носите окуляри за рецептом, попросіть лікаря відрегулювати окуляри так, щоб вони щільно прилягали до вашої обличчя.
• Дізнайтеся про бічні щитки, які підходять до ваших окулярів. Це може допомогти уповільнити випаровування сльози з поверхні ока.
• Якщо ви носите контактні лінзи, попросіть свого лікаря порадити інший тип лінз або скорочення кількості годин носіння контактних лінз може вирішити проблему.

Після того, як основна причина діагностована, важливо дотримуватися плану лікування, розробленого спеціально для вас офтальмологом. Це зменшить ризик потенційних ускладнень.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті