Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Як працюють фотохромні лінзи?

Схема роботи фотохромних лінз

Фотохромні лінзи широко відомі своєю здатністю автоматично затемнюватися за наявності сонячного світла. Але як працюють фотохромні лінзи?

Механізм  фотохромних лінз зводиться до старого наукового підходу. Коли молекули фотохромних лінз зазнають впливу сонячного світла, вони викликають затемнення лінз.

Давайте вивчимо більше наукових даних, що лежать в основі цієї технології регулювання світла, яка доступна в окулярах, сонцезахисних окулярах, а тепер і контактних лінзах.

Як затемнюються фотохромні лінзи?

У кожну фотохромну лінзу вбудовано молекули галогеніду та хлориду срібла, які тимчасово змінюють свою структуру під впливом сонячних ультрафіолетових променів.

Коли одночасно змінюється структура трильйонів молекул, вся поверхня кришталика ніби темнішає.

Кінцевим результатом є окуляри, які перетворюються на сонцезахисні, а потім назад, без будь-якого втручання, окрім перебування на сонці.

Раніше цей процес займав цілу хвилину. Але завдяки розвитку технологій багато фотохромних лінз тепер перетворюються з прозорих на повністю затемнені всього за кілька секунд.

Процес працює у зворотному порядку, коли ви входите усередину від яскравого світла зовні. Темний відтінок ваших фотохромних лінз тьмяніє і стає прозорим протягом перших кількох хвилин перебування усередині.

Термін служби фотохромних окулярів зазвичай становить близько двох-трьох років, що відповідає середньому терміну служби конкретного очного рецепту. Однак термін служби окремих фотохромних лінз залежить від виробника, від того, як часто ви їх носите і як ви використовуєте.

Коли вашим фотохромним лінзам потрібно все більше часу для переходу від внутрішнього освітлення до зовнішнього, це вірна ознака того, що настав час придбати нові фотохромні лінзи.

ХОЧЕТЕ СПРОБУВАТИ ФОТОХРОМНІ ЛІНЗИ (АБО ПОРА ПРИДБАТИ НОВІ)? Запитайте у нашого консультанта по телефону, або підберіть онлайн через месенджер або форму зворотного зв'язку тут.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті