Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Месенджери
Понеділок - П'ятниця 
9:00  – 17:00 
м. Київ, вул. Гаспринського, 15

Виберіть свою мову

(068)-687-59-09 Пн-Пт: 10.00-17.00

Виберіть свою мову

Що таке далекозорість (Гіперметропія)? Симптоми та лікування

Людина з гіпертропією, далекозорістю

Гіперметропія, або далекозорість, є поширеною проблемою зору, яка вражає приблизно чверть населення. Люди з гіперметропією дуже добре бачать віддалені об’єкти, але відчувають труднощі з фокусуванням на об’єктах, розташованих поблизу. 

Симптоми гіперметропії

У далекозорих людей іноді болить голова або втомлюються очі, вони можуть мружитися або відчувати втому, коли виконують роботу на близькій відстані. Якщо ви відчуваєте ці симптоми під час носіння окулярів або контактних лінз, вам може знадобитися обстеження очей і новий рецепт.

Ця проблема із зором виникає, коли промені світла, потрапляючи в око, фокусуються за сітківкою, а не безпосередньо на ній. Очне яблуко далекозорої людини коротше звичайного.

hyperopia ua

Багато дітей народжуються далекозорими, і деякі з них «переростають» його, оскільки очне яблуко подовжується при нормальному зростанні.

Іноді люди плутають гіперметропію з пресбіопією, яка також спричиняє проблеми із зором зблизу, але з інших причин.

Лікування гіперметропії

Далекозорість можна виправити за допомогою окулярів або контактних лінз, щоб змінити те, як світлові промені потрапляють в очі.

Якщо рецепт на ваших окулярах або контактних лінзах починається з плюса, наприклад +2,50, ви далекозорі.

Можливо, вам знадобиться носити окуляри чи контактні лінзи весь час або лише під час читання, роботи за комп’ютером або виконання іншої роботи.

Вибираючи окуляри для корекції далекозорості, вибирайте асферичні лінзи з високим індексом:

Ці лінзи тонші, легші та мають тонший і привабливіший профіль. Асферичні лінзи також зменшують ефект «жука», який часто спричиняють окуляри для гіперметропії.

Однак майте на увазі, що асферичні лінзи з високим індексом відбивають більше світла, ніж стандартні пластикові лінзи для окулярів. Для найкращого комфорту та зовнішнього вигляду переконайтеся, що лінзи мають антиблікове покриття, яке усуває відволікаючі відблиски від лінз.

Крім того, фотохромні лінзи для окулярів, які автоматично темніють під впливом сонячного світла, рекомендуються дітям і всім, хто проводить значну кількість часу на вулиці.

Рефракційна хірургія, така як LASIK або CK, є ще одним варіантом корекції гіперметропії. Хірургічне втручання може зменшити або усунути вашу потребу носити окуляри або контактні лінзи.

Логотип FIXOPTIC

Ми завжди готові допомогти вам у всіх питаннях пов'язаних з окулярами

Карта сайта

Ми на карті